Sufity podwieszane

Jest mi bardzo miło powitać Państwa na naszej stronie internetowej.

Pragnę opowiedzieć o mojej firmie, gdyż zadowolenie z naszych usług zależy przede wszystkim od ludzi i ich pasji.


W ciągu stosunkowo niedługiego okresu czasu (od 2011 roku), w którym zajmujemy się projektowaniem i montażem sufitów napinanych, udało nam się dużo osiągnąć. Kilometry zamontowanych profili i taśmy LED oraz tysiące metrów kwadratowych rozpiętych na wysokości powłok przełożyły się na nietuzinkowe doświadczenie i poznanie wielu tajemnic tego fachu. Bardzo cieszy nas liczne grono zadowolonych z naszych usług klientów. Jest to miły efekt naszej codziennej pracy, zgromadzonego doświadczenia i wielkiego szacunku do naszego klienta.


Chętnie mierzymy się z projektami niecodziennymi, które będą stanowić niemałe wyzwanie. Wiemy, że dogłębna analiza projektu, wiedza i dokładność przy obliczeniach jest podstawą odniesionych przez nas sukcesów. Nieduże i nieskomplikowane realizacje wykonujemy natomiast z należytą starannością.Z poważaniem
Michał Zagusta


Powierzchnie napinane kompleksowo

Oferujemy profesjonalny montaż sufitów podwieszanych. Wykonujemy montaż oświetlenia, taśm LED białych i RGB, wentylacji, klimatyzacji i nagłośnienia przy wykonywanych konstrukcjach.


Projekty z głową

Nasze projekty w odróżnieniu od większości planów stworzonych przez biura projektanckie, są w pełni wykonalne, gdyż to my realizujemy to, co wymyśliliśmy. Poza tym nasze doświadczenie pozwala osiągnąć zamierzony efekt możliwie najniższym kosztem, z zachowaniem należytej jakości.


100% realizacji przed terminem

Z dumą stwierdzamy, że w ciągu kilku lat naszej działalności w zakresie montażu sufitów napinanych wszystkie montaże zostały wykonane przed terminem ustalonym w umowie.

Utrzymywanie tej wspaniałej statystyki stanowi priorytetowy cel naszej firmy i możemy zagwarantować, że Państwa remont nie przeciągnie się ani na jeden dzień z naszego powodu.


Dobre materiały to podstawa

Dostarczamy Państwu wyłącznie najwyższej jakości rozwiązania renomowanych europejskich producentów.


Oświetlenie LED

Mamy duże doświadczenie w montażu taśmy LED, zarówno białej, jak i RGB. Poprawnie zaprojektujemy i dobierzemy taśmy, zasilacze i inne elementy instalacji, aby uzyskać zamierzony efekt. Wszystkie produkty LED dostarczamy od sprawdzonych dostawców bardzo dobrej jakości w atrakcyjnych cenach.